×
Domů Loď s kapitánem Vyhledávání Články O nás
 

Neplachtíme proto, abychom unikli životu, ale aby život neunikl nám.

Vyberte si z nabídky více než 5000 lodí po celém světě.

O nás

Jsme lidé, kteří jachtingem žijí od dětství. Je to životní styl, zábava a sport, který se u nás dědí z generace na generaci. Na lodích jezdí naši rodiče, my a už i všechny naše děti. Na moři trávíme 1-2 měsíce v roce už více než 20 let. Jezdíme s přáteli a s rodinou na dovolené, pořádáme fun i sportovní plavby a regatty. Osobně jsme propluli a poznali mnoho lokalit, většinu typů lodí a téměř všechny nástrahy, které vás při běžné dovolené na lodi mohou potkat. Rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme a najdeme vám loď nebo naplánujeme takovou dovolenou, jaká by bavila i nás. V jachtingu podnikáme již od roku 2004 prostřednictvím společnosti YFA.

Proč s námi

Více jak 20 let plachtění na všech kontinentech a od roku 2004 úspěšné podnikání v oblasti charteru, firemních akcí a regat na moři díky společnosti YFA

  • Doporučíme prověřené charterové společnosti
  • Plachtíme s rodinami, dětmi i partičkami. Doporučíme nejvhodnější řešení vaší dovolené na lodi.
  • Jsme vám k dispozici na telefonu i kdykoliv během charteru.

Konzultace a zajištění dovolené

Vybereme vám loď a lokalitu dle vašeho zadání a potřeb. Zohledníme skutečnost, jestli jste rodina, parta kamarádů či kolik malých a velkých si to jede užít. Doporučíme Vám vhodnou oblast pro jachting ve vámi vybraném termínu a přihlédneme k tomu, zda jedete na pohodu nebo si chcete užít sportovní plavbu. V případě zájmu vám naplánujeme a zajistíme dopravu nebo pojistíme veškerá rizika, která vám při dovolené na lodi mohou potkat. V neposlední řadě vám zajistíme zkušeného kapitána, který může být i vaším průvodcem danou lokalitou. Vybereme takového, který bude typologicky zapadat do vaší skupiny. Vaše dovolená zůstane i nadále vaše.

Doporučení a plánování

Užít si dovolenou a vrátit se s dobitými baterkami, to je jeden z nejdůležitějších úkolů každého z nás. A naším úkolem je takovou dovolenou vám zajistit přesně podle vašich představ. Nemusíte online vybírat mezi přístavy, které neznáte, nebo loděmi, ve kterých se neorientujete. Postaráme se o vaši dovolenou na klíč včetně letenek, výběru vhodné lodě i místa pobytu, pojištění osob i kauce. Podle našich bohatých zkušeností doporučíme trasu – zátoky a ostrovy, které byste neměli minout, i místa, kterým byste se naopak měli vyhnout.

Podpora a pomoc v průběhu

Pokud zatím nevlastníte kapitánský průkaz, nebo si sami uvědomujete nedostatek svých zkušeností, je to služba pro vás. To, že člověk úspěšně řídí pracovní tým nebo velkou rodinu, ještě neznamená, že dokáže uřídit 15metrovou jachtu v kritické situaci, která může na moři nastat. Rádi vám na přání zajistíme podporu a pomoc. Jsme Vám k dispozici pro plánování i konzultace během plavby, můžeme vám třeba denně zasílat aktuální předpověď počasí pro vaší lokalitu. Bezpečnost celé posádky za každé okolnosti je na našich plavbách vždy na prvním místě.

Potřebujete poradit?

+420 777 662 281

Napište nám


info@gosail.cz