×
Domů Loď s kapitánem Vyhledávání Články O nás

Dovolená na lodi
s naším kapitánem.

Zkušený kapitán

Nádherné zátoky a mariny

Relax i zábava

Potřebujete kapitána?

Jak to probíhá?

Konzultace a zajištění dovolené

Vybereme vám loď a lokalitu dle vašeho zadání a potřeb. Zohledníme skutečnost, jestli jste rodina, parta kamarádů či kolik malých a velkých si to jede užít. Doporučíme Vám vhodnou oblast pro jachting ve vámi vybraném termínu a přihlédneme k tomu, zda jedete na pohodu nebo si chcete užít sportovní plavbu. V případě zájmu vám naplánujeme a zajistíme dopravu nebo pojistíme veškerá rizika, která vám při dovolené na lodi mohou potkat. V neposlední řadě vám zajistíme zkušeného kapitána, který může být i vaším průvodcem danou lokalitou. Vybereme takového, který bude typologicky zapadat do vaší skupiny. Vaše dovolená zůstane i nadále vaše.

Doporučení a plánování

Užít si dovolenou a vrátit se s dobitými baterkami, to je jeden z nejdůležitějších úkolů každého z nás. A naším úkolem je takovou dovolenou vám zajistit přesně podle vašich představ. Nemusíte online vybírat mezi přístavy, které neznáte, nebo loděmi, ve kterých se neorientujete.  Postaráme se o vaši dovolenou na klíč včetně letenek, výběru vhodné lodě i místa pobytu, pojištění osob i kauce. Podle našich bohatých zkušeností doporučíme trasu – zátoky a ostrovy, které byste neměli minout, i místa, kterým byste se naopak měli vyhnout.

Podpora a pomoc v průběhu

Pokud ještě nemáte vlastní kapitánský průkaz, nebo si sami uvědomujete nedostatek svých zkušeností, je to služba pro vás. To, že člověk úspěšně řídí pracovní tým nebo velkou rodinu, ještě neznamená, že dokáže uřídit 15metrovou jachtu v každé situaci, která může na moři nastat.
Rádi vám na přání zajistíme podporu a pomoc. Jsme Vám k dispozici pro plánování i konzultace během plavby, můžeme vám třeba denně zasílat aktuální předpověď počasí pro vaší lokalitu. Bezpečnost celé posádky za každé okolnosti je na našich plavbách vždy na prvním místě.

Co od plavby očekávat?

Jinou dimenzi a možnosti dovolené.
Z paluby lodě vypadají i známá místa jinak.

Zábavu i sport

Týden nekončící zábavy na moři i na suchu, ale i zdokonalení se v jachtařských dovednostech.

Jídlo a pití

Poznávání místní gastronomie a specialit patří mezi nejoblíbenější náplně dovolených na lodi.

Úžasná místa

Návštěvy skrytých zákoutí, ale i dominant navštívených destinací.

Relaxace a klid

Osamělá zákoutí, kam se jinak než lodí nedostanete. Čas jen pro sebe, rodinu či přátele.

Formulář

Nebo se spojte s naším týmem

+420 777 662 281

Jana Bezušková - charter@gosail.cz

FAQ

Nejčastější dotazy před (první)
dovolenou na moři

Kolik to bude stát, budu na to mít?

Dovolená na lodi v Chorvatsku nemusí být dražší než v kempu. Cena lodi a dopravy může být kolem 8-10tis na osobu. Jak draze se budete stravovat a kotvit už záleží jen na vás. Při vhodně zvoleném termínu a lodi se dostanete na nečekaně příznivou cenu. Obecně platí, že cenu dovolené si určujete vy sami volbou lokality, termínu, lodě, dopravy a způsobu stravování.

Jak je to s termíny?

Standardní charterový týden všude na světě je sobota – sobota. Check-in je zpravidla v sobotu 14-17h a checkout další sobotu od 9h ráno. V individuálních případech a většinou za poplatek lze domluvit i jinak.

Bude mi na lodi zle z houpání?

Záleží primárně na počasí a na lokalitě, kterou si vyberete. Pokud však pojedete v létě do Chorvatska tak je téměř jisté, že vám špatně nebude. Mírný vítr a malé vlny jsou zárukou toho, že si dovolenou užijí i ti, kteří se vyhýbají Matějské a v autě neradi sedí vzadu.

Kde budu spát?

Ve dvoumístné kajutě s dalším členem posádky nebo v salonu. Záleží jak velkou loď pro kolik lidí si zvolíte.

Jak se budeme stravovat?

Na lodích je plně vybavená kuchyně s plynovým sporákem a výkyvnou troubou. Vařit se dá tedy i za jízdy na moři. Některé lodě mohou být vybaveny i venkovním grilem. Pokud nebudete v zátoce, můžete ráno i večer využít všude místní restaurace. Plachtění za místní gastronomií je velmi oblíbeným způsobem jachtařské dovolené.

Pronájem lodí po celém světě

Vyberte si právě teď svoji loď z nabídky více než 5000 lodí po celém světě.
Jachting není otázkou peněz, nýbrž touhy po zážitku